poniedziałek, 4 kwietnia 2011

Creamy Latte Chocolate

U mojego ulubionego ebayowego sprzedawcy zamierzam w najbliższym czasie dokonać małych zakupów. Może ktoś chciałby się wraz ze mną skusić na BB Cream (potrzebuję ciut ciemniejszy odcień) albo na świetlistą bazę pod makijaż, rozjaśniającą buzię?
Albo pianka do mycia twarzy, o rozkosznej nazwie: Creamy Latte. I zapachu czekolady... Mój sprzedawca ma ofertę kuszącą, ale dwie spore tubki to na mnie jedną za dużo. Są chętni?

Kusi mnie jeszcze oferta firmy SkinFood - sama myśl o dostarczeniu mojej zmasakrowanej przez ciągłą klimatyzację i wieczne ślęczenie przed monitorem skórze czegoś pożywnego jest miła. W myślach nakładam już te wszystkie kosmetyki, pławię się w nich, chociaż na co dzień przestrzegam raczej minimalistycznych zasad. Może dlatego, że z drogeryjnych kosmetyków nigdy nie byłam nazbyt zadowolona?
Odsyłam do sprzedającego:  ideaseller_kr
***
A w ogóle to leje od rana i ósmy dzień z rzędu idę do pracy. Jeszcze dziś nocna zmiana, jutro cały dzień i środa wolna...

1 komentarz:

  1. mmm.. odkąd napisałaś o bb tak sobie myślałam że to fajna rzecz musi być.... i mnie kusi... i sama nie wiem co z tym zrobić :)

    OdpowiedzUsuń