niedziela, 19 czerwca 2011

Sen

Co może oznaczać sen, w którym wraz z Żydem i Arabem modliłam się odprawiając egzorcyzm? To jeden z najdziwniejszych snów, jaki kiedykolwiek mi się przyśnił. Kiedy się skupię, mogę dokładnie przypomnieć sobie słowa własnej modlitwy, uniesienie i zachęcanie do modlitw młodych ludzi różnych wyznań.I tych dwóch mężczyzn tak różnych religii, którzy odprawiali rytuał wraz ze mną...
Zadziwiające, doprawdy.

2 komentarze:

 1. Żyd może oznaczać brak zainteresowania strefą duchową, z Twojej strony więc, może w Twoim śnie spełnia u Ciebie rolę kogoś kto przypomina o świecie i rozwoju duchowym (jak wiadomo większość Żydów bardzo identyfikuje się ze swoją duchowością, wiarą i religią). Może tez oznaczać zadufanie własnej osobowości, i patrzenie tylko na swoje potrzeby, lub po prostu znaczy że wkrótce Twój dostatek na który czekałaś się ziści.
  NM

  OdpowiedzUsuń
 2. Arab z kolei jest tajemniczą postacią, poprzez ten strój nie widzimy go dokładnie więc może odkryjesz jakąś tajemnicę. Może oznaczać też chorobę.
  Egzorcyzmy to symbol zmiany, może będziesz musiała podjąć decyzję która będzie miała wpływ na Twój dalszy los...Od Ciebie zależy czy wybierzesz dobrą. Zauważ że człowiek egzorcyzmowany również, z czasem się zmienia.
  Modlitwa to również symbol, "jak trwoga to do Boga", innymi słowy może oczekujesz pomocy w trudnych sytuacjach, wołanie o pomoc...Nikt nie chce dźwigać wszystkiego na swoich barkach, albo odkryjesz Boga na nowo.
  Wielu ludzi to dobry symbol, może oznaczać jedność ze światem lub dobry zarobek. Szkoda że nie przytoczyłaś tej modlitwy...Byłoby nieco prościej, kolory też są ważne w interpretacjach snów. Mam nadzieję że pomogłam, jednak nie bierz tego na poważnie, bo tak na prawdę to my jesteśmy najlepszymi interpretatorami swoich snów...Bo znamy siebie^^
  Pozdrowienia, szkoda, że nie masz pingera...
  NM (tak ta którą poznałaś na meecie, to ja wymachiwałam rękoma twojej lalki, i zanuciłam Thrillera^^)

  OdpowiedzUsuń