wtorek, 19 lutego 2013

Siedzę pod kominkiem

Naprawdę. Możecie już zazdrościć, a wyrazy uznania przyjmowane są przez Pana Męża od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowych :)
Najpierw było tak:
I tak:

A obecnie...


Nazbieramy sobie jeszcze pięknych kamieni na plaży, żeby zastąpić te białe, kupne. I wreszcie nasze śliczne ceramiczne "clamshells" znalazły swoje miejsce. Obecnie trwa debata na temat ukladu tychże. Na razie wygrywa poniższa propozycja, mająca stanowić zwieńczenie kominka:

Coś jakby gzyms w gdańskim piecu kaflowym ;)
I co sądzicie?


5 komentarzy:

 1. OJAAAA!!! Już wcześniej było przy tym Waszym stole przytulnie, ale teraz to już w ogóle czad :) Bajka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest po godzinach, więc proszę dać mój komentarz małżonkowi do przeczytania jutro rano! *^o^* Obudowa kominka wyszła przepięknie!!! I jaki oryginalny pomysł - kominek nastolny! Super to wygląda i na pewno czyni w mieszkaniu cudną atmosferę. Clamshells będą bardzo pasować!

  OdpowiedzUsuń
 3. W każdym domku powinien być kominek. Ogień hipnotyzuje i uspokaja. Pamiętam wieczór po zamontowaniu naszego. Siedzieliśmy i patrzyliśmy się rozanieleni jak dzieci, a przecież to tylko kawałek żeliwa hihi. Kafle świetne! Nie mogę się doczekać momentu ich zamocowania. Jednym słowem - bajka ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. kominek w domu nawet taki nie do końca trzeszczący, taki niedymiący itp ma niezwykły urok. w ogóle żywy ogień to ma i już.
  a widok poukładanych kafelków niemożliwie mnie ucieszył. strasznie ciekawa jestem jak będzie to wyglądało zamontowane. och, och... :D

  OdpowiedzUsuń